۳ فروردین , ۱۳۹۵

بک گراند با کیفیت تک لایه و ایده طراحی

این مجموعه که بک گراند با کیفیت و ایده های طراحی با این بک گراند های زیبا و آتلیه ای است، مجموعه بک گراند ۶۷ می باشد.

برای شروع یک طراحی خوب علاوه بر داشتن دانش فنی به زمینه و بک گراند های خوب هم نیاز داریم. بک گراند ها نقش خیلی زیادی در جذابیت و زیبایی کارهای طراحی شده ما دارند و نباید نقش آنها را کمرنگ ببینیم. ایده هم یکی از مسائل مهم می باشدکه سرنخ های خوبی برای شروع طراحی در اختیار ما قرار میدهد.

ما در این بسته علاوه بر بک گراند ایده های خوبی برای شما در کنار هم جمع کردیم. این پکیج (پک شماره ۶۷) شامل ۲۰۰ مدل بک گراند به همراه ایده های طراحی می باشد. بک گراند ها بصورت JPG و با کیفیت بالا ارائه می شوند، علاوه بر آن براش ها و ملزومات این طراحی های زیبای آتلیه ای نیز در کنار بک گراندها قرار ده شده که جهت طراحی به شما کمک میکند.

تصاویری که در ادامه مطلب مشاهده میکنید، گویای این است که در این مجموعه چه بک گراندها و آبجکت هایی وجود دارد.

مثلا در تصویر زیر ایده ی طراحی را در سمت راست مشاهده میکنید، و در سمت چپ، بک گراند های مورد نیاز این طراحی به همراه هر چیزی که در این طرح استفاده شده می بینید، تمامی این موارد در این پک قرار داده شده است.

بک گراند با کیفیت تک لایه و ایده طراحی

یک نمونه از طراحی انجام شده با بک گراند موجود در پک شماره ۶۷

بک گراند با کیفیت تک لایه و ایده طراحی

در مجموعه بک گراند با کیفیت شماره ۶۷ شما ۲۰۰ مدل بک گراند را به همراه ایده های متنوع برای طراحی آنان ، به همراه تمام آبجکت های گرافیکی مورد نیاز این طرح ها را دریافت خواهید کرد.

بک گراند با کیفیت تک لایه و ایده طراحی

تصویر زیر هم یک نمونه زیبا از همین طراحی می باشد. در این تصویر مشاهده می کنید که عکس سوژه+بک گراند+آبجکت ها در کنار هم همه با هم تشکیل یک طرح زیبا را داده است.

بک گراند با کیفیت تک لایه و ایده طراحی

به تصویر زیر دقت کنید عکس سوژه+بک گراند با کیفیت بوکه+بک گراند جنگل و تصویر یک پرنده همه با هم = یک طراحی خوب و زیبا است که شما می توانید با داشتن این فایل ها چنین طراحی انجام دهید.

بک گراند با کیفیت تک لایه و ایده طراحی

( مجموعه بک گراند با کیفیت ۶۷ ) برای تهیه این مجموعه با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۹۷۲۶۱۳۳۰ -۰۹۱۹۷۲۶۱۳۲۹

متأسفانه امکان نظردهی در حال حاضر وجود ندارد!!!